«  Грудень 2017  »

Головна » 2017 » Грудень » 20 » День Святого Миколая
День Святого Миколая

На останній місяць року, згідно народного календаря, припадає найбільша кількість свят. Недарма кажуть: «У грудні, що не день, то свято». Всього їх близько 12, однак найбільш шанованим і в наш час залишається День Святого Миколая, який ми святкується 19 грудня. Це – найулюбленіше свято дітлахів. У цей день виконуються найзаповітніші мрії. Всі дарують і одержують подарунки, вітають зі святом. Не оминуло свято і першу школу.

Рівно рік пройшов з минулих відвідин добродійником цього закладу: весь цей час діти добре пам’ятали про дану йому обіцянку не ображати слабших, поважати старших і старанно вчитися задля успіхів у майбутньому. Слова свого учні дотримали, тому з нетерпінням чекали на прихід Святого Миколая. Незваними гостями на святі виявилися відмочки та бісенята: дуже вже боялися вони, аби їхній володар їх самих на пательню не всадив, тож на меті мали назбирати якомога більше маленьких грішників – пустунів та неслухів. Серед присутніх на святі таких не виявилося, тож лишилися гості з пекла ні з чим. А тим часом добрі янголи зробили свою справу: на сцені дійства таки з’явився він – Святий Миколай.

Ще жодного разу, Миколай не приходив до школярів без подарунків, а ще побажаннями гарних свят, здоров’я та успіхів у навчанні, бути гідними громадянами свого рідного міста.

Радість, усмішка та щирість в дитячих очах ще раз переконали усіх присутніх на святі, якою великою справою є творити добро, дарувати один одному любов та доброту.

У цей день навіть дорослі починають вірити в чудеса. І хочеться всім побажати: нехай це свято наповнить Ваш дім щастям, теплотою і любов’ю, а Ваше життя зробить яскравим!

З Днем Святого Миколая!

Переглядів: 60 | Додав: nyuta | Рейтинг: 0.0/0