«  Жовтень 2017  »

Головна » 2017 » Жовтень » 18 » День захисника України
День захисника України

14 жовтня наша держава відзначає День захисника Вітчизни. Це свято козацького духу, української звитяги, національного війська та всіх українців, готових захищати честь, славу, свободу і суверенність рідної землі. Напередодні цього свята у Тростянецькій спеціалізованій школі І – ІІІ ступенів №1 були проведені виховні години, родинні свята, конкурси та змагання між хлопчиками, майбутніми захисниками рідної землі і звісно Уроки мужності, зустрічі з учасниками бойових дій АТО.

11 жовтня 2017 року для учнів 9 та 11 – го класів проведений виховний захід – Урок мужності «За Україну, за її волю, за честь і славу, за народ». На заході був присутній учасник АТО, голова ГО «Спілка ветеранів АТО» С.О. Самойленко.

13 жовтня 2017 року учні 7 – го класу стали учасниками години спілкування «Герої сучасності. Випробування війною…». На заході був присутній учасник АТО Пустовіт В.М.

На виховну годину до учнів 6 – го класу «Герої сучасності серед нас» завітав учасник АТО, начальник відділу мобілізації офіцерів запасу при Тростянецькому районному військовому комісаріаті Тутов Р.А.

Учасники бойових дій поділилися з учнями спогадами про нелегкі бойові будні. Відповідаючи на численні запитання учнів, запрошений воїни розповідали школярам про життя на війні, про те, як боронилися і наступали, про допомогу волонтерів, про солдатську єдність, братство.

Ми вдячні тим, хто, ризикуючи власним життям, захищає нашу Україну, береже добробут в українських оселях та бореться за мир на рідній землі. Ми дякуємо солдатам України, які зараз перебувають у зоні АТО. Нехай ваші сила і мужність завжди опираються на любов та підтримку рідних і близьких людей. Міцного здоров’я, успіхів і надійного тилу! А найголовніше – швидше повертайтеся живими і здоровими, бо вдома вас люблять і чекають!

З Днем захисника України!!!

Переглядів: 47 | Додав: nyuta | Рейтинг: 0.0/0