«  Квітень 2018  »

Головна » 2018 » Квітень » 4 » Фінансова грамотність
Фінансова грамотність

У нашій школі здійснюється вивчення дисципліни «Фінансова грамотність». Метою курсу є ознайомлення учнів із сучасними фінансовими продуктами і послугами, набуття в них навичок використання таких продуктів, а також вміння проводити планування власного фінансового майбутнього.

До загальних цілей, які реалізуються при вивченні фінансової грамотності належать:

• засвоєння фундаментальних знань про фінансове життя суспільства, основних економічних категорій, законів, закономірностей, тенденцій;

• формування світогляду цивілізованої людини, що визначає такі загальнолюдські цінності, як свобода діяльності та вибору, право приватної власності, дотримання законності;

• сприяння розвитку навичок раціональної економічної і фінансової поведінки людини, як споживача фінансових послуг, платника податків;

• підтримка інтересу до вивчення предметів економічного спрямування;

• формування фінансової культури.

У контексті вивчення даного курсу відбуваються зустрічі з успішними людьми. Проводяться семінари та тренінги, які організовані Тростянецьким КПНЗ ПДтаЮ та СНАУ. Дані заходи проводяться протягом всього навчального року, що визначає важливість вивчення даного курсу.

3 квітня 2018 року на базі Тростянецького КПНЗ ПДтаЮ відбувся захід, який відвідали студенти СНАУ – із країн Зімбабве та Нігерії. Учні та студенти спілкувалися англійською мовою, що є гарним досвідом для школярів. Студенти, у формі доповіді, розповіли як відбувається економічне життя в їхніх країнах.

Учитель Куделя С.М.

Переглядів: 38 | Додав: nyuta | Рейтинг: 0.0/0