Неділя
22.07.2018
«  Грудень 2017  »

Головна » 2017 » Грудень » 19 » Екскурсія до першої столиці України - міста Харкова
Екскурсія до першої столиці України - міста Харкова

Холодний і похмурий день 08 грудня 2017 року для учнів 5 – 9 – х класів виявився захоплюючим та радісним, адже провели його школярі в місті Харків – першій столиці України.

З великим задоволенням школярі відвідали Музей історії залізничної техніки Південної залізниці. Під час екскурсії учні ознайомилася з різними видами раритетного рухомого складу та допоміжної техніки, розміщеними на території музею, а також із документами та кресленнями, інструментами, різноманітними технічними засобами столітньої давності, розміщеними в критому виставковому павільйоні.

Екскурсію для молоді провів завідувач музеєм, який зазначив, що харківський Музей залізничної техніки - найбільший в Україні за кількістю експонатів, яких налічується більше 800. Експонати представляють розвиток цієї техніки, починаючи з кінця XIX століття, коли утворилася Курсько-Харківсько-Азовська залізниця, і закінчуючи 90-ми роками XX століття. На території музею, під відкритим небом, можна побачити паровози, тепловози, різну допоміжну техніку - всього 36 таких експонатів. Приємні емоції, незабутні враження, неприховане захоплення та багато цікавої та корисної інформації отримали діти оглядаючи виставкові зали та експонати музею.

Фінальною крапкою харківської екскурсії стало відвідування аквапарку. В учнів була унікальна можливість покататися на водних гірках, покупатися в теплому басейні і на мить забути, що на дворі зима і йде дощ.

Уже вкотре учні нашої школи доводять, що відпочинок може і повинен бути корисним та пізнавальним.

Переглядів: 41 | Додав: nyuta | Рейтинг: 0.0/0