«  Лютий 2018  »

Головна » 2018 » Лютий » 1 » «Охорона праці очима дітей»
«Охорона праці очима дітей»

З метою підвищення інтересу у дітей та молоді шкільного віку до проблем у сфері охорони праці, безпечних умов життєдіяльності вдома та навколишньому середовищі, виховання високої культури безпеки праці на виробництвах України у молоді, як майбутніх роботодавців та працівників, зміцнення позитивного іміджу Державної служби України з питань охорони праці з 22 по 29 січня 2018 року у Тростянецькій СШ №1 проведений шкільний етап Всеукраїнського дитячого конкурсу «Охорона праці очима дітей» на тему: «Кожен знає: охорона праці у житті допомагає!». Учнівські конкурсні роботи були представлені у трьох вікових категоріях та виконані за тематикою охорони праці та промислової безпеки, а саме: безпечного ведення робіт у промисловості, сільському, лісовому господарствах, медичній сфері, будівництві та на транспорті.

Найбільше робіт було представлено від учнів 1 класу (Герасименко І., Зима Л., Кравченко В., Линник Н., Саранкін В., Цимбалішина А., Чала М.), учнів 3 – го класу (Язиковський Д., Фесенко Д.), та учнів 5, 6 та 10 – го класу.

Активність учасників свідчить про небайдужість дітей до здорових та безпечних умов праці у різних галузях виробництва та суспільного життя. Кращі малюнки направлені для участі у регіональному етапі Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей». Своїми творами юні художники закликають дорослих серйозно ставитись до безпеки на робочих місцях, дбати про своє здоров’я.

Переглядів: 80 | Додав: nyuta | Рейтинг: 0.0/0