«  Червень 2018  »

Головна » 2018 » Червень » 5 » Останній дзвоник 2017-2018
Останній дзвоник 2017-2018

У травні, коли природа милує око яскравими квітами і дзвенить пташиний спів, теплий весняний вітер приносить до нас свято Останнього дзвоника. Для одних – це тільки етап на нелегкому шкільному шляху, для інших – символ оволодіння вершиною шкільних знань та роздуми над подальшою дорогою.

Ранок 31 травня наповнився спогадами, веселощами, надіями та твердою впевненістю у майбутньому. З вітальним словом до шкільної родини звернулася директор навчального закладу Світлана Миколаївна Москальова. Вона побажала випускникам, для яких цей день є особливо хвилюючим, зробити правильний вибір, обрати саме той вищий навчальний заклад і ту професію, яка буде до душі, допоможе реалізувати себе та стати успішним громадянином своєї держави.
      "Сподіваюся, що знання та вміння, отримані у стінах рідної школи, стануть для вас надійною опорою. А ми завжди будемо раді бачити вас, радіти вашим успіхам. Нехай кожен із вас знайде свою дорогу в житті, адже саме від молоді залежить, якою буде Україна завтра”.

На святі був присутній заступник міського голови Максим Володимирович Синявін, який привітав колектив школи із закінченням 2017-2018 навчального року. Злагоджена робота учнів та вчителів Тростянецької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1 була відзначена Дипломом Тростянецької міської ради за зайняте ІІІ місце в рамках конкурсу «Краща школа» та сертифікатом (5000 грн.) на оновлення матеріальної бази закладу освіти.

У свою чергу випускники висловили слова вдячності та поваги усім педагогам, які впродовж 11 років не тільки навчали, але й допомагали добрим словом, порадою. Символічно, заради здійснення бажань, одинадцятикласники випустили у небесну блакить повітряні кульки. А про завершення навчального року усіх присутніх сповістив останній дзвінок. Право подати останній дзвоник надали учню 10 го класу Мірошниченко Назару та учениці 1 – го класу Завгородній Іринці.

Щиро бажаємо випускникам знайти себе в цьому великому світі, стати відповідальними за свої слова і вчинки, вибрати професію до душі і ніколи не забувати про рідні стіни, в яких ви росли. Вмійте дружити, вмійте любити, вмійте цінувати і пам'ятати.

А учням, батькам і педагогам бажаємо добра, міцного здоров’я, гарного відпочинку і мирного неба.

Переглядів: 47 | Додав: nyuta | Рейтинг: 0.0/0