«  Лютий 2018  »

Головна » 2018 » Лютий » 25 » ДЕВ’ЯТИЙ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС З УКРАЇНОЗНАВСТВА «ПАТРІОТ»
ДЕВ’ЯТИЙ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС З УКРАЇНОЗНАВСТВА «ПАТРІОТ»

Нехай у мирі живе україський народ,
Нехай щасливі діти пишуть "ПАТРІОТ"!

15 лютого 2018 року 24 учні 2-11 класів Тростянецької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1 брали участі у ІХ Всеукраїнському конкурсі з українознавства «Патріот». За вісім років існування конкурс став захоплюючою мандрівкою у світ мови та літератури, історико - культурного розмаїття України, майданчиком для урізноманітнення навчального процесу та удосконалення здобутих знань.

Патріотизм починається з малого - з любові до місця, де ти народився, де живеш, з любові до своїх батьків, до своєї історії, до рідної мови, до справи, яку ти виконуєш. Кожна людина не залежно від віку, статі, посади повинна бути патріотом, і не має значення, чи ти президент країни, чи учень школи - твій патріотизм - у якості виконання тієї справи, якою ти займаєшся.
Учні представили 7 сходинок, які складають характер українського патріота.

1 сходинка  "П" овага до традицій української держави
В усіх народів світу є повір'я, що той, хто забув звичаї своїх батьків, карається людьми й Богом. Він никає світом, як блудний син, і ніде не може знайти собі притулку та пристановища, бо він загублений для свого народу.
2 сходинка "А" льтруїзм у своїх вчинках
Альтруїзм - безкорисливе прагнення до діяльності на благо інших. 3 сходинка
"Т" олерантність - це здатність сприймати без агресії думки, які відрізняються від власних, а також — особливості поведінки та способу життя інших. Терпимість до чужого способу життя, поведінки, звичаїв, почуттів, ідей, вірувань є умовою стабільності та єдності.
4 сходинка "Р" ішучість у вчинках; це така вольова якість, яка характеризується вчасним прийняттям і виконанням рішення у значущій для людини ситуації.
5 сходинка "І" дея - форма духовно-пізнавального відображення певних закономірних зв'язків та відношень зовнішнього світу, спрямована на його перетворення 6 сходинка
"О" свіченість в історії держави. Хто не знає історії, мови, культури, той не матиме майбутнього
7 сходинка "Т" урбота за майбутнє України
Кожен українець нехай запалить у своїй душі вогник патріота, весь народ понесе його у своїй дорозі. Патріотизм кожного із нас, любов до ближнього і до країни поведуть державу вперед.

Діти з нетерпінням чекали цього дня, бо хотіли перевірити свої знання та вміння з української мови та літератури, історії. Школярі намагалися відшукати відповіді на непрості, але цікаві питання. Учні виконали напружену роботу над тестовими завданнями та одержали справжнє задоволення від виконаної роботи. Тепер чекаємо результатів конкурсу, який допоміг школярам побачити свої сильні та слабкі сторони, викликав інтерес до вивчення рідної мови та літератури, історії та українознавства.

Координатор конкурсу Пустовіт Т. В.

Переглядів: 86 | Додав: nyuta | Рейтинг: 0.0/0