«  Червень 2018  »

Головна » 2018 » Червень » 8 » Щоденник мовного табору "Friends". День 4. 07 червня 2018 року
Щоденник мовного табору "Friends". День 4. 07 червня 2018 року

Четвертий день – це день вражень.

Незабутні враження справила на вихованців пришкільного мовного табору "Friends" екскурсія у садибі-музеї князя Голіцина – пам’ятці архітектури національного значення, картинна галерея та невелика експозиція, присвячена П. Чайковскому. Вразив учнів Круглий двір - пам’ятка архітектури ХVІІІ століття.

У залах краєзнавчого музею переплелися представники етнографії та природи, археології та мистецтва, історії та сучасності: фрагменти залишків доісторичних тварин, колекції предметів побуту,жіночих прикрас, зібрання предметів побуту, ремесел, нумізматики, української іконографії, історичні постаті - гордість Тростянця - династія Надаржинських, родина графа Петра Коновніцина, князь Василь Голіцин, цукрозаводчик Леопольд Кеніг, художники П.Соколов та К. Власовський, поет П.Грабовським та композитор П. Чайковський, письменник Микола Хвильовий, поет-пісняр Леонід Татаренко.

Все це викликає інтерес і дає привід вивчати рідний край. Але найбільше задоволення діти отримали від експозиції музею Шоколаду, який зустрів солодким ароматом какао, а погляд зупинився на бюсті Монтесуми з білого шоколаду, короні та лебеді. Екскурсовод розповіла історію створення шоколаду, звернула увагу на стенди з інгредієнтами, необхідними для створення справжнього чорного шоколаду та показав обгортки шоколаду давно минулих років. Найбільше погляд присутніх привабила Мілка – корова з реклами.

Розваги, змагання, смачні сніданок та обід. Що ще треба для задоволення та дитячого щастя?

Переглядів: 17 | Додав: nyuta | Рейтинг: 0.0/0