21.08.2018
«  Липень 2018  »

Головна » 2018 » Липень » 22 » Щоденник пришкільного мовного табору "Friends" 13 червня 2018 року
Щоденник пришкільного мовного табору "Friends" 13 червня 2018 року

Нарешті природа дочекалася дощу, а малеча волонтера. Здавалося б, сьогодні ця фраза особливого здивування не викликає. Коли чи не в кожному випуску новин розповідають про добровольців, які допомагають нашим солдатам, слово почали сприймати майже однозначно. Але для учнів Тростянецької СШ І-ІІІ ступенів №1 – це передусім іноземка, яка приїхала до них у літній мовний табір.
     Сьогодні, 13 червня, дівчина із закордону приїхала і до нашої рідної школи, тішить особливо. 20-річна Nisa Nur Tut — студентка, майбутня учителька англійської мови із Туреччини. Відповідно до програми «GoCamp» вона приїхала на Тростянеччину. Насамперед для того, щоб познайомитися з нашою культурою, поспілкуватися з дітьми англійською, провести з ними різні заняття, реалізувати спільні проекти, розповісти про свою батьківщину і тамтешні звичаї. Дітям гостя сподобалася, адже з нею дуже весело. Вони охоче брали участь у заняттях, провели для дівчини екскурсію шкільними коридорами, і навіть показали не тільки Круглий Двір, а і місцеву 24-ту державну пожежно-рятувальну частину. І хоч англійська — предмет не з простих, кожен особисто намагався поговорити з волонтером. І для вчителів — це хороша мовна практика.
     Проте тут є й інший бік медалі. Для того, щоб волонтер прибув до школи, навчальний заклад мав проявити ініціативу: подати заявку на участь, підготувати для конкурсу проект про свій населений пункт і школу. А це ж, хтось скаже, зайвий клопіт. Учителі школи роботи не злякалися. Разом з учнями вони виконали все на високому рівні й за рейтингом пройшли в «GoCamp». Отже, маємо два тижні цікавих і неординарних занять.

Переглядів: 5 | Додав: nyuta | Рейтинг: 0.0/0