21.08.2018
«  Липень 2018  »

Головна » 2018 » Липень » 22 » Щоденник пришкільного табору "Світанок". День 9. 14 червня 2018 року
Щоденник пришкільного табору "Світанок". День 9. 14 червня 2018 року

Всім привіт:)
       Спішу розповісти про ще один день в таборі.
       14 червня – день веселощів.
       Ранкова рутина: лінійка, зарядка, сніданок.
   Розважальна програма «Веселунчики». Кожен із учасників намагався проявити свій акторський талант, ставили міні-виставу, розігрували веселі віршики. Море сміху та гарного настрою.
      Налаштувавшись на позитив далі у нас за планом був духовний розвиток.
       Ми здійснили екскурсію до каплички святого Пантелеймона. (Він лікував людей від багатьох тяжких захворювань.) Скуштували прохолодної водички у криничці Підгірне.
     Гуляючи вулицями нашого міста ми мали змогу поспілкуватися один з одним, поділитися новинами. В дорозі дуже важливо – мати співрозмовника. В розмовах непомітно плине час і відстань здається не така велика. По дорозі до школи завітали на екскурсію до Вознесенського храму. Особлива атмосфера, тиша та прохолода налаштувала малюків на роздуми. Переступивши поріг храму ми змінилися – стали спокійними, серйозними, вдумливими.
    Повернувшись до табору ми мали час займатися заняттями за інтересами: грали у футбол, рухливі ігри. Одним словом життя вирувало на повну.
     Після смачного обіду, розійшлися по загонових місцях. Тепер вихователі проявляли свій акторський талан. Ми грали в гру «Пантоміма», вихователі жестами показували тварин, дії, а ми повинні були назвати це.
       Швидко минув після обідній відпочинок і настав час повернення додому. В коридорах та на подвір’ї школи запанувала тиша. Але завтра буде новий день…
       До завтра.
       Ваш кореспондент-малюк:)