21.08.2018
«  Липень 2018  »

Головна » 2018 » Липень » 22 » Щоденник пришкільного табору відпочинку та оздоровлення дітей "Світанок" 11 червня 2018 року

Привіт! :)
     Життя прекрасне! Я знову в таборі! Попереду багато днів позитиву та гарного настрою.
     На календарі 11 червня - 6 день роботи табору «Світанок».
     Ми веселі та радісні зустрілися у загонах. Спочатку було шумно, бо всі наввипередки хотіли поділитися враженнями про вихідні. Та ранкова рутина організувала нас. І ось ми вже стоїмо рівними рядами на ранковій зарядці, бадьорі крокуємо на сніданок. Повістка дня - нас чекає «День казки», а ще екскурсія, ігри.
    Ми сьогодні поринули у світ прекрасного. Відвідали культурний комплекс «Тростянецький», який всі звикли називати картинною галереєю. Побували у чотирьох виставкових залах, дізналися про історичне минуле рідного краю. Тут розміщено 97 картин. Споглядаючи твори живопису ми переносилися разом з художниками в ті місця, де створювалися шедеври. Ці картини – результат міжнародних пленерів художників, які відбуваються в нашому місті з 2006 року. ( Пленер – це з’їзд художників, на якому вони обмінюються досвідом і показують свою майстерність.) Тут побували художники з різних країн. А ще бачили, як для мене, велетенських чотири портрети у повний зріст. Цікаво, як їх малювали художники?
     Під впливом почутого та побаченого замріяні і сповнені вражень поверталися до табору.
     Після калорійного обіду була проведена вікторина «У світі казки». У ході якої пригадали прочитані казки, впізнавали за описом казкових персонажів. Сподобалася гра «Мім», під час якої потрібно було відгадати персонажів казок. Не менш цікавою була гра «Чарівний мішечок», учасники витягували предмети і називали з якої вони казки.
     Несподівано добіг час до кінця і потрібно було повертатися додому.

Переглядів: 7 | Додав: nyuta | Рейтинг: 0.0/0