21.08.2018
«  Липень 2018  »

Головна » 2018 » Липень » 22 » Щоденник пришкільного табору відпочинку та оздоровлення дітей "Світанок" 12 червня 2018 року

Привіт :)

Поспішаю поділитися своїми враженнями про сьогоднішній день 12 червня. У нас День патріотів.

Вранішнє яскраве сонечко заглядаючи до нас у вікна кликало на лінійку, зарядку, вело на сніданок.

Зарядившись енергією, ми поринули у творчість. Пройшов конкурс малюнка на асфальті «Ми українські діти». Кожен із мешканців табору «Світанок» зміг проявити себе і показати свій талант. (Не талановитих дітей не існує!)

А потім була екскурсія. І сьогодні ми відвідали пожежну частину. Я навіть не уявляв, що там працюють такі мужні та сміливі чоловіки. На перший погляд звичайний рятувальник, але як захоплено він розповідає про свою роботу. Він детально розповів як тушать пожежу, яким обладнанням та інструментами користуються. А ще, а ще… Нам дозволили посидіти в машині! Я вирішив, буду рятувальником!

Після повернення нас чекав сюрприз від вихователів. Ми грали в квест «Україна – моя Батьківщина». Розібравшись на команди вирушили по станціях. Впродовж гри ми малювали із зав’язаними очима, розгадували ребуси, виконували графічний малюнок і вправи на кмітливість, виготовляли сувенір для команди-суперника, а також стрибали на скакалках та танцювали. Непомітно промайнув час і нас уже чекав поживний та калорійний обід.

А далі був післяобідній відпочинок, ігри, перегляд мультиків.

День закінчився лінійкою, нагородженням учасників та переможців.

Трішки заморені та щасливі ми поверталися додому!

Оце день! Клас!!!

Кореспондент-малюк:)