Неділя
«  Березень 2018  »

Головна » 2018 » Березень » 20 » Тиждень дитячого читання
Тиждень дитячого читання

З пробудженням природи весна несе нам багато прекрасних свят. Але сьогодні мова піде про свято, яке не позначено червоним у календарі, але воно є улюбленим для дітвори, для усіх, хто пов’язав своє життя з книгою, з бібліотекою. Цими днями в Тростянецькій спеціалізованій школі І – ІІІ ступенів №1 Тростянецької міської ради проходить Всеукраїнський тиждень дитячого читання, який знову збирає шанувальників книги на веселі читання та книжкові відкриття.

Традиційно такий тиждень проходить напередодні весняних канікул під гаслом «Ми читаємо завзято, а читати нам – це свято». Заплановані заходи , спрямовані на залучення підростаючого покоління до невичерпних джерел знань, прищеплювання дітям уміння самостійно працювати з книгою, аналізувати, робити висновки з прочитаного, виховування любові і поваги до книги.

Відкриття тижня дитячого читання розпочали з наймолодших – вихованців групи продовженого дня. Бібліотекар школи Катерина Іванівна Струковець провела для учнів екскурсію по бібліотеці, розповіла учням як правильно користуватися книгами. Ведучі заходу Світенко Ростислав та Гладченко Дар’я захопили дітей різноманітними конкурсами та вікторинами за сюжетами дитячих книжок. Окрім того, розповіли малим читачам про історію появи і розвитку книги, а ще – про сам тиждень дитячого читання. Педагог організатор школи Толстих Аліна Олександрівна провела для дітей літературні перегони «Увімкни казку», де діти дружніми командами залюбки занурилися в казково - книжкову країну, отримали море задоволення від відповідей на каверзні питаннячка, розширили свій світогляд.

20 березня 2018 року відбувся спільний захід - година цікавих повідомлень «Світ казок Андерсена», який підготували бібліотекар школи та бібліотекарі Тростянецької публічної бібліотеки та учні 4 – го класу.

Ми впевнені, що цей тиждень буде надзвичайно яскравим і неймовірно захоплюючим, принесе дітям багато позитивних вражень, додасть знань, а бібліотеці – нових користувачів!

Переглядів: 41 | Додав: nyuta | Рейтинг: 0.0/0