Неділя
«  Грудень 2017  »

Головна » 2017 » Грудень » 19 » Трагедія ЧАЕС
Трагедія ЧАЕС

У чорному вихрі зникало життя,

Лиха катастрофа - нема вороття,

Палає реактор-біда Дивокраю,

Крізь серце, Чорнобиль, тебе пропускаю…

Чорнобиль – код національної трагедії і, разом з тим, безмежної мужності і людської гідності. Вже тридцять один рік живуть люди з присмаком полинової гіркоти, вже тридцять один рік здригаються, вдивляючись і прислухаючись до новин, пов’язаних з «мирним атомом».

Щороку згадуємо, щороку зустрічаємося зі свідками, аби не забути, осягнути масштабність трагедії і не допустити знову.

Напередодні Дня ліквідатора у Тростянецькій спеціалізованій школі І – ІІІ ступенів №1 для учнів 5 – 6 – х класів проведений Урок пам’яті «Чорнобиль… Трагедія… Пам'ять…» (класні керівники Поліщук І.В., Толстих А.О.), для учнів 7 – 8 – х класів проведений виховний захід на тему «Твій біль, Україно, дзвони Чорнобиля» (класні керівники Пустовіт Т.В., Шаповал М.В.). На заходах був присутній учасник ліквідації техногенної катастрофи І категорії Сумченко Володимир Борисович.

Володимир Борисович поділився хвилюючими спогадами про ті страшні дні, детально розповів про роботу, яку виконував в межах своєї посади, згадував побратимів. Гість заходу наголошував, що навіть короткий час, проведений в зоні відчуження, серйозно відобразився на здоров’ї людей. Після повернення учасники ліквідації стали відчувати на собі важкі наслідки радіаційного опромінення., більшість з них заплатили за це здоров’ям та життями.

Наприкінці зустрічі учні привітали ліквідатора ЧАЕС квітами.

Ми шануємо та пам’ятаємо людей, які, незважаючи на смертельну загрозу для свого життя, зробили все, щоб захистити та вберегти мирних людей від жахливої біди - Чорнобилької трагедії!

МИ ВДЯЧНІ ВАМ, ГЕРОЇ!

Переглядів: 53 | Додав: nyuta | Рейтинг: 0.0/0