«  Жовтень 2017  »

Головна » 2017 » Жовтень » 18 » Туристичний зліт
Туристичний зліт

Учні нашої школи є активними учасниками спортивного життя району. Три дні в урочищі Нескучне проходив районний туристичний зліт. Його програма включала наступні етапи: "Смуга перешкод", "Естафета", "Водний туризм", "Бухтовка вірьовки", "Встановлення намету", "Спортивне орієнтування", краєзнавчу вікторину, конкурси кашоварів та конкурс на кращу туристичну пісню.

Наші учні гідно пройшли всі випробування і були нагороджені грамотами відділу освіти Тростянецької РДА:

за зайняте ІІ місце у конкурсній програмі «Кашовари» районного туристичного зльоту серед учнівських команд;

за зайняте ІІІ місце у змаганнях зі спортивного орієнтування;

за зайняте ІІІ місце у конкурсній програмі «Смуга перешкод»,

за зайняте І місце серед учнівських команд за облаштування кращого намету;

за зайняте І місце - "Краєзнавча вікторина",

У особистому заліку грамотами відділу освіти Тростянецької РДА нагороджені:

Матвієнко Єлизавета, учениця 9 – го класу за зайняте ІІІ місце у конкурсній програмі «Бухтовка вірьовки» (серед дівчат);

Басов Роман та Жижка Станіслав, учні 9 – го класу за зайняте ІІІ місце у конкурсній програмі з водного туризму (серед хлопців).

Три дні змагань промайнули непомітно. Всі учасники туристичного зльоту знайшли нових друзів, отримали незабутні враження та море позитивних емоцій, які додали їм нових сил, здоров'я та впевненості у собі та своїх товаришах.

Переглядів: 49 | Додав: nyuta | Рейтинг: 0.0/0