«  Квітень 2018  »

Головна » 2018 » Квітень » 2 » Урок з прокурором
Урок з прокурором

З метою профілактики правопорушень серед школярів та уникнення злочинності 22 березня 2018 року у Тростянецькій СШ І-ІІІ ступенів №1 відбувся черговий «урок з прокурором» – зустріч учнів 9 - 11 - х класів з прокурором Тростянецького відділу Охтирської місцевої прокуратури Сумської області Орєховою Наталією Олександрівною.

Темою спілкування стало важливе питання «Адміністративна та кримінальна відповідальність неповнолітніх за скоєння правопорушень». Наталія Олександрівна у доступній для школярів формі розповіла про види правової відповідальності, причини та наслідки притягнення неповнолітніх громадян до різних видів покарань. Також прокурор ознайомила школярів із правами та обов'язками громадян і дітей, що передбачені законодавством України, зокрема Конституцією, а також нормами міжнародного права.

Школярі ставили багато питань, як з приводу побутових ситуацій, так і щодо можливості працювати у майбутньому в прокуратурі.

Орєхова Н.О. на наглядних прикладах розповіла, як можуть призвести до різноманітних девіацій правової свідомості людини негативні відеоролики та інформація мультимедійного контенту в соціальних мережах, і порадила дітям більше уваги приділяти особистому спілкуванні з друзями та рідними, читати цікаву літературу, гарно вчитись та робити корисне для суспільства.

Слід зазначити, що проведення подібних заходів є важливим для дітей саме у період формування їхньої правосвідомості. Мета таких зустрічей – встановлення діалогу між дітьми та правоохоронцями, роз’яснення підростаючому поколінню важливості дотримання закону, що в майбутньому допоможе запобігти потенційним правопорушенням та сприятиме ефективному та взаємовигідному суспільному співжиттю в Україні.

Переглядів: 30 | Додав: nyuta | Рейтинг: 0.0/0