«  Листопад 2017  »

Головна » 2017 » Листопад » 19 » Вітаємо переможців олімпіади з української мови
Вітаємо переможців олімпіади з української мови

Мова – це душа народу,

А народ без мови не народ

В. СОСЮРА

Роль української мови в майбутньому нашої Батьківщини є фундаментальною і державотвірною. Сьогодні ще актуальніше звучить голос відомого поета Василя Симоненка «Без мови, без святості душі, без думки про завтрашній день немає громадянина». Проведення Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури дає можливість виявити філологічно обдаровану молодь, наділену здатністю до осмислення мовно-літературних процесів, явищ, тенденцій минулого, сьогодення, водночас проектуючи їх на майбутнє.

Серед основних завдань учнівські олімпіади є стимулювання творчого самовдосконалення дітей; виявлення обдарованих учнів, сприяння розвитку творчих та інтелектуальних здібностей учнів; підвищення інтересу до поглибленого вивчення філології, формування навичок дослідницької роботи; підбиття підсумків роботи факультативів, гуртків; надання допомоги у виборі професії, залучення до навчання у вищих закладах освіти України.

4 жовтня на базі СШ № 1 відповідно до Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності був проведений ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з української мови і літератури.

Навчальний заклад представляли учні: ІІ місце - Євдокимов Андрій – учень 7 класу; ІІІ місце - Слабоспицька Марія – учениця 10 класу; Сотнікова Неоніла – учениця 9 класу (4 місце), Матвієнко Єлизавета – учениця 9 класу (5 місце). Учнів підготувала учитель української мови та літератури Пустовіт Т.В.

Важкі, але цікаві завдання дали можливість школярам, переможцям ІІ етапу, випробувати свої знання, а найсильнішим – отримати призові місця. Молодці!

Переглядів: 62 | Додав: nyuta | Рейтинг: 0.0/0