22.10.2019

Головна » 2013 » Жовтень » 8 » День вчителя
День вчителя

Ми хочемо вас привітати

У цей святковий осінній день

Тепла і сонечка побажати

І щоб радісно вам було кожен день!

Бажаємо здоров'я, добра, довголіття,

Хай вистачить щастя на ціле століття!

Хай скрізь буде лад - на роботі, в сім'ї,

І радість на серці, і хліб на столі.

Хай сміхом й веселістю повниться хата,

Родина хай буде здорова й багата!

І мрій, і бажань, і наснаги творити,

Щоб серцю хотілося жити й любити!

Хай учні шанують, повагу дарують,

Злагода й мир у житті хай панують!

Цієї неділі своє професійне свято відзначають представники найблагороднішої професії, люди, які за покликом серця обрали своєю справою життя вчителювання. Таке свято пройшло і в Тростянецькій СШ І – ІІІ ступенів №1.

Оплесками та щирими привітаннями вітали цього дня вчителів учні школи на порозі школи. На урочистій ранковій лінійці учні школи були господарями і на один день стали вчителями! А вчителі - учнями 11 – го класу. Обов’язки директора в цей день доручили Лук’яненко Д.В.(президенту школи, учениці 11 класу ) Класним керівником 11 класу була призначена Нужненко Л.О., яка і провела 1 урок для вчителів «Учитель спокою не зна, учитель завжди у турботах…». Учні 11 класу виконували обов’язки вчителів з 1 по 10 клас школи.

А після уроків учні школи запросили своїх наставників на святковий концерт. Розпочали свято ведучі – учениці 11 класу Нуж ненко Любов та Лук’яненко Діана. Вони нагадали всім присутнім, що учитель – професія унікальна, бо всі професії починаються з учителя.. Впродовж свята величні слова шани та подяки лунали на адресу вчителів за турботу, любов та тепло, яке вони щоденно дарують своїм вихованцям. Зокрема з привітальними словами виступила директор школи Москальова С.М., яка відзначили нелегкий труд вчителів, професія яких є найбільш шанованою в суспільстві, побажала колегам здоров’я, щастя, натхнення. Сімейного благополуччя побажала всім присутнім голова профспілкового комітету школи С.С. Бажан.  Від педагогічного колективу школи виступила Коваленко Л.І., яка подякувала директору  за  невтомний труд та побажала творчого натхнення.

Під час святкового концерту учні дарували працівникам школи лагідні посмішки, вірші та чудові пісні. Все свято пройшло ніби на одному подиху. Вдало підібрані вірші, пісні, хотілося слухати знову .

Переглядів: 197 | Додав: nyuta | Рейтинг: 0.0/0