22.10.2019
«  Жовтень 2013  »

Головна » 2013 » Жовтень » 16 » Тиждень правового виховання
Тиждень правового виховання

Кожен із нас - і дорослий, і малий - є повноправним членом суспільства, його невід’ємною частиною, вільним і рівним у своїй гідності та правах. Першим кроком для повної реалізації себе як повноцінного громадянина є ознайомлення з основними правами та обов’язками. . З 07 по 12 жовтня  2013 року  в Тростянецькій спеціалізованій школі І – ІІІ ступенів №1 тривав Тиждень правових знань під гаслом «Виконуй свої обов’язки, поважай правопорядок і закон». Заходи Тижня були спрямовані на поглиблення знань дітей про їх обов’язки та права, що регламентуються головним документом – Конституцією України. Пізнавальними і корисними були всі заходи, проведені в рамках Тижня правових знань.

Класні керівники 1 – 11 класів підготували і провели виховні години на тему: «Виконуй свої обов’язки, поважай правопорядок і закон».

Учні 1 – 5 класів брали участь у конкурсі малюнків «Права і обов’язки дітей».

Змістовною була зустріч учнів 8 , 10 та 11 класів із суддею Тростянецького районного суду  Масловим В.В., який провів лекцію «Особливості відповідальності неповнолітніх за правопорушення», під час якої були наведені конкретні приклади порушень норм правової поведінки підлітками та юридичної відповідальності за них.

Усі бажаючі мали можливість познайомитися з тематичною виставкою літератури «Виконуй свої обов’язки, поважай правопорядок і закон», що працювала на базі шкільної бібліотеки.

10 жовтня учнів 9 – го класу здійснили екскурсію до районного суду, де відбулася зустріч школярів з головним суддею Тростянецького районного суду Шевченко В.С. та начальником управління юстиції в Тростянецькому районі Пилипцем В.Т.

Тиждень завершився, але ми сподіваємося, що набуті під час  проведених  заходів знання продовжуватимуть жити і утверджуватися у житті кожного учасника. Без сумніву, проведена робота сприятиме попередженню правопорушень, а, можливо, слугуватиме  вибору майбутньої професії.

Переглядів: 796 | Додав: nyuta | Рейтинг: 0.0/0